May 22, 2022

24updatemedia

online news portal

आफ्नी श्रीमतीलाई आफ्ना साथीबाट ब,’लात्का’र गराएर शा’रीरिक सम्बन्ध राखेको हेर्न खोज्ने श्रीमान पक्राउ

काठमाडौं। एक व्यक्तिलाई आफ्नी श्रीमतीसँग परपुरुषले शारीरिक सम्बन्ध राखेको हेर्ने इच्छा थियो । उनले आफ्नो यो इच्छा पूरा गर्नको लागि आफ्ना एक साथीलाई घरमा लिएर आए ।

उनकी पत्नीलाई यो कुरा पटक्कै थाहा थिए । घटना सिंगापुरको हो । सिंगापुरको प्रमुख अखबार स्ट्रेट टाइम्समा प्रकाशित रिपोर्टका अनुसार यो दम्पतीको बिहे भएको २३ वर्ष भइसकेको छ र उनीहरुका ३ सन्तान पनि छन् ।रिपोर्टका अनुसार ४८ वर्षका श्रीमानले आफ्नी ४४ वर्षकी श्रीमतीलाई प’रपुरुषबाट ब,’लात्कार गराउने र आफूले हेर्ने योजना बनाए ।

यसका लागि उनले ४५ वर्षका साथीलाई घरमा लिएर आए । उनले पहिले म,’दिरामा बे’होसीको औ’षधि मिसाएर श्रीमतीलाई बे’होस बनाए । त्यसपछि उनले श्रीमतीको आँखामा पट्टी बाँ’धिदिए र बे’डरुममा लगेर सुताए । त्यसपछि उनले साथीलाई श्रीमतीसँग शा’रीरिक सम्बन्ध राख्न पठाए ।

तर, जब ती व्यक्तिले महिलालाई ब,’लात्का’र गर्न खोज्दै थिए त्यही बेला महिलालाई हो’स आयो त्यसपछि ती व्यक्ति त्यहाँबाट भागे ।यो मामिलामा बिहीबार सिंगापुरको हा’इकोर्टमा सुनुवाइ भयो र अदालतले ब,’लात्का’रको प्रयास गर्ने महिलाका श्रीमानका सहकर्मीलाई महिलाका श्रमिानसँग एक ष’ड्यन्त्र र ब,’लातका’रको प्रयासको लागि दो’षी ठ’हर गर्दै ३ वर्षको जे’ल स’जाय सुनाएको छ ।

अदालतमा सुनुवाइमा बताइएअनुसार यी दुई पुरुष २०१५ देखि सहकर्मी थिए । महिलाका श्रीमानले आफ्नो से,’क्स लाइफ सम्बन्धी सबै कुरा सहकर्मीलाई बताउँदे । एक दिन उनले आफूलाई आफ्नी श्रीमतीसँग परपुरुषले यौ,’न सम्बन्ध राखेको हेर्ने इच्छा भएको बताएका थिए ।

उनले आफ्ना सहकर्मीलाई आफ्नी पत्नीसँग शा’रीरिक सम्बन्धको लागि राजी गराए र ३१ डिसेम्बर २०१७ मा उनलाई आफ्नो घरमा बोलाए । पहिले आरोपी उ’भिए र पतिले बे,’होस पत्नीसँग प्रेम गरे । त्यसपछि पतिले उनलाई आफ्नी पत्नीसँग जान संकेत गरे ।

यस क्रममा उनीहरुका छोराछोरी र घरमा काम गर्ने महिला घरको अर्कोपट्टि सुतिरहेका थिए ।ती व्यक्तिले महिलासँग ज,’बरज’स्ती शा’रीरिक सम्बन्ध राख्ने कोसिस गरे तर असफल भए । महिलालाई हो’स आउन थाल्यो र उनले एक अन्जान व्यक्तिले आफूसँग यौ,’न सम्बन्धको प्रयास गरिरहेको महसुस गरिन् ।

महिलाले आँखाको प’ट्टी ह’टाउने कोसिस गर्न लागेपछि ती व्यक्ति भागे । पछि महिलाले निकै प्रयास गरेर ती व्यक्तिलाई खो’जिन् त्यसपछि आफ्ना पति र ती व्यक्तिबाट क’न्फे’सन लेटर अर्थात गल्ती स्वीकार गरिएको पत्र लेखाइन् ।घटनाको खुलासा त्यतिबेला भयो जब २ जनवरी २०२० मा अर्की एक महिलाले आफ्ना पतिको फोनमा आफ्ना अ’न्तरंग तस्वीर भेटेपछि पु’लिसमा रिपोर्ट गरिन् ।

ती महिलाले रि’पोर्टमा आफ्ना पति र केही अन्य व्यक्तिहरुले उनीवि’रुद्ध यौ,’न अ’पराध गरेको आशंका पनि उल्लेख गरेकी थिइन् । यी महिलाका पतिलाई गि’रफ्तार गरियो । यो केसको अनुसन्धानको क्रममा पहिले भएको घटनाका पति पनि जाँचको दायरामा आए ।

१० जनवरी २०२० मा आरोपीहरुलाई गि’रफ्तार गरियो । डेप्युटी पब्लिक प्रो’सिक्युटर ची इ लिंगले पत्नीको ब’लात्कारको मौ’जुदा मामिलामा आरोपीको लागि अढाइदेखि ३ वर्ष जेल स’जायको माग गरेका थिए । तर, ब’चाव पक्षका वकिल न’कुर्शा अ’ब्दुल का’दिरले आफ्ना क्ला’इन्टले एक क’न्फेसन लेटर लेखेका थिए त्यसैले स’जाय २ देखि अढाइ वर्ष मात्र राख्न माग गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.